Witamy na stronie Szkoły nurkowania Happy Dive

Nurkowanie jest jedną z najbardziej fascynujących i odkrywczych form rekreacji na świecie. Nurkując masz możliwość podziwiać przepiękne rafy koralowe, odkrywać tajemnice zatopionych wraków oraz stanąć „oko w oko” z majestatycznym szczupakiem. Nurkowanie jest fascynującą, lecz wymagającą dziedziną rekreacji i spędzania wolnego czasu - aby bezpiecznie przebywać pod wodą należy zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności. Stawiamy sobie za najważniejszy cel przygotowanie kursantów do bezpiecznego nurkowania. Nurkowanie to fantastyczna zabawa, niezapomniane chwile i wspomnienia na zawsze. Najważniejsze, że nurkować może każdy. To sport dla całych rodzin, dzieci, zapracowanych dorosłych i nie tylko.

POLECANE WYDARZENIA

AKADEMIA MŁODEGO NURKA- ZAJĘCIA BASENOWE DLA DZIECI 12.03/26.03.2017r.

AKADEMIA MŁODEGO NURKA- ZAJĘCIA BASENOWE DLA DZIECI 12.03/26.03.2017r.

Zapraszamy wszystkie dzieci nurkujące, a także te, które chciałyby zacząć podwodną przygodę na zajęcia basenowe. W programie podwodne puzzle, budowa statku pirackiego i wiele więcej. Zajęcia odbywają się w dniach 12.03 oraz 26.03, godz. 9.30. CENA: 29 zł

WIĘCEJ INFORMACJI

WŁOSKA MAJÓWKA! NURKOWANIE W JEZ. GARDA I ZWIEDZANIE WENECJI

WŁOSKA MAJÓWKA! NURKOWANIE W JEZ. GARDA I ZWIEDZANIE WENECJI

W dniach 2-9.05.2017r. organizujemy rodzinny wyjazd nad jezioro Garda. Każdy znajdzie coś dla siebie - zakupy w Mediolanie, nurkowanie w jeziorze Garda, zwiedzanie malowniczego Cinque Terre,czy całodniowe wodne szaleństwa w parku wodnym GardaLand

SZCZEGÓŁY NIEBAWEM

KURS PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO KDP/CMAS - 5.03/19.03.2017r.

KURS PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO KDP/CMAS - 5.03/19.03.2017r.

Podstawowy kurs nurkowania dla dzieci. Zajęcia rozpoczynamy w basenie, a jak tylko warunki pozwolą zakończymy w kaszubskich jeziorach. Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu w Polsce i zakończenia na naszych wyjazdach zagranicznych.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

KURS PŁETWONURKA P1 KDP/CMAS- KWIECIEŃ 2017r.

KURS PŁETWONURKA P1 KDP/CMAS- KWIECIEŃ 2017r.

Zaczynamy od zajęć teoretycznych, część praktyczną będziemy realizować na basenie i nad jez. Bieszkowice k. Gdyni.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Kursy specjalistyczne i techniczne

Kursy specjalistyczne i techniczne

Kursy nurkowania w nocy i pod lodem oraz wiele więcej. Dla zaawansowanych nurów prowadzimy kursy w ścieżce technicznej

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

NIETYPOWE PREZENTY

NIETYPOWE PREZENTY

Organizujemy: walentynki, dzień kobiet, zaręczyny i wiele więcej

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Nasz TEAM

W nurkowaniu najważniejsi są... ludzie. Poniżej przedstawiamy Państwu naszą kadrę instruktorską. To ludzie, dla których nurkowanie stało się sposobem na życie. Każdą wolną chwilę spędzają pod wodą. Już niedługo pojawią się zdjęcia naszych kursantów.

KADRA

Instruktor nurkowania KDP/CMAS

Piotr 'Czacza' Czaczkowski

Szkoła nurkowania Happy Dive powstała w 2015r. w Gdańsku. Założycielem i szefem wyszkolenia jest Piotr Czaczkowski- Instruktor płetwonurkowania federacji KDP/CMAS. Uwielbia nurkowania z dzieciakami oraz Intra nurkowe, w których zabiera nowicjuszy na "podwodną przygodę". Szkolimy w jednej z najstarszych federacji na Świecie nadającej międzynarodowe uprawnienia KDP/CMAS. Program szkoleniowy daje gwarancję bardzo dobrego przygotowania do nurkowań w różnych warunkach. HappyDive tworzą ludzie, którzy swoją pasją zarażają innych i pokazują, że nurkowanie może stać się sposobem na życie. Szkolenie kursantów jest dla nas pasją, a każdy Wasz sukces podczas kursu jest ogromną przyjemnością. Piotr aktualnie mocno zaangażował się w nurkowanie z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Jest współtwórcą projektu Pojąć Głębię - innowacyjnej formy rehabilitacji poprzez nurkowanie.

Dlaczego MY

liczby mówią same za siebie :)
256
Ilość godzin spędzonych pod wodą rocznie
9
Ilość nurkowań podczas kursu
44999
Ilość przebytych km na wyprawach nurkowych
2800744
Ilość zużytego powietrza podczas nurkowań

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania