Początki podwodnej przygody

Jak zacząć?

     Nurkowanie jest jedną z najbardziej fascynujących i odkrywczych form rekreacji na świecie. Nurkując masz możliwość podziwiać przepiękne rafy koralowe, odkrywać tajemnice zatopionych wraków oraz stanąć „oko w oko” z majestatycznym szczupakiem. Będziesz mógł filmować podwodne życie, robić zdjęcia, a wspomnienia pozostaną z Tobą na zawsze. W świecie „Wielkiego Błękitu” obcujesz z unikalną przyrodą poznając jej piękno i obserwujesz życie mieszkańców. Nurkowanie jest fascynującą, lecz wymagającą dziedziną rekreacji i spędzania wolnego czasu- środowisko wodne nie jest naturalnym  środowiskiem człowieka i aby bezpiecznie przebywać pod wodą należy zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności. Szkoła nurkowania Happy Dive stawia sobie za najważniejszy cel przygotowanie kursantów do bezpiecznego nurkowania.

Czy nurkowanie jest dla Ciebie?

Zapewne od samego początku, kiedy wpadł Ci do głowy ten ekstremalny pomysł zastanawiałeś/aś się, czy to dla Ciebie? Jakie warunki trzeba spełnić aby zanurkować? Czy to bezpieczne?  Po części odpowiemy na te pytania.
Nurkować może każdy od 8 roku życia. Nurkowanie to bardzo bezpieczny sport, pod warunkiem przestrzegania kilku ważnych zasad. Kurs nurkowania może rozpocząć dziecko od 8 roku życia, dla młodzieży i osób dorosłych nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się zdrowy i chcesz poznać podwodny świat nie ma barier, a my postaramy się aby jedyną barierą była pojemność karty w aparacie fotograficznym podczas Twoich wypraw nurkowych. Na kurs mogą zapisać się osoby nie potrafiące pływać- taka umiejętność nie jest wymagana. Jeśli nadal masz wątpliwości proponujemy tzw. INTRO nurkowe.

INTRO nurkowe… ?

To pierwszy krok w podwodnej przygodzie. Nurkowanie zapoznawcze, które odbywa się w basenie, ale jeśli warunki pogodowe pozwalają to preferujemy nurkowanie w pięknych, polskich jeziorach. Intro to pierwszy kontakt ze sprzętem, wejście pod wodę z instruktorem- dodatkowo pamiątkowe zdjęcia, filmy i dyplom. Daje możliwość poznania zasad użytkowania sprzętu i bezpiecznego nurkowania. To również okazja dla instruktora na odpowiedź na wszelkie nurtujące przyszłego płetwonurka pytania. Decydując się na INTRO nurkowe, nie musisz decydować się na kurs- my pokażemy Ci jak wygląda podwodny świat, a Ty zdecydujesz, czy chcesz go poznać. Jeśli „połkniesz bakcyla ” zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania. Pamiętaj! Nurkowanie pozytywnie uzależnia 🙂

Czas trwania: ok. 1,5 h wykład z podstaw nurkowania, samo nurkowanie min. 1 h
Miejsce: INTRO nurkowe może odbyć się w basenie, ale zalecamy czyste, kaszubskie jeziora
Cena: 150 zł indywidualne nurkowanie pod opieką Instruktora w pełnym sprzęcie nurkowym
Sprzęt: używamy nowego, markowego sprzętu w pełni dostosowanego do każdego przyszłego nurka (w cenie)
Termin: Termin ustalamy indywidualnie, zapisy tel. 662 297 429 lub poprzez formularz zgłoszeniowy          Zapisz się